Doplnky

Na tejto stránke si môžete pozrieť zoznam doplnkov a služieb pre Váš web, ktoré naň vieme kedykoľvek doplniť. Nakoľko je zoznam týchto doplnkov a služieb veľmi dlhý, budeme ich pridávať postupne. Ak máte záujem o doplnok alebo službu, ktorá sa v zozname nenachádza, neváhajte nás kontaktovať.
 
„Môžete mať dáta bez informácií, ale nemôžete mať informácie bez dát.”

Daniel Keys Moran

Zaujímajú Vás návštevníci Vášho webu? Koľko času strávi zákazník na Vašom webe? Ktorá stránka najviac zaujíma Vašich zákazníkov? Analýza návštevnosti je ten správny nástroj, ktorý Vám umožní sledovať počet návštev v určitom časovom rozmedzí. Informácie o návštevnosti si viete pohodlne pozrieť zo svojej nástenky po prihlásení.

„Žiaden biznis plán neprežije bez prvého kontaktu so zákazníkom.”

Steve Blank

Dovoľte svojim potencionálnym zákazníkom kontaktovať Vás priamo cez Váš web. Kontaktný formulár je jednoduchý a praktický doplnok, ktorý je doslova neoddeliteľnou súčasťou každého webu. Uľahčuje užívateľom komunikáciu a šetrí čas. Už žiadne zbytočné prihlasovanie do e-mailového konta - zákazník Vám vie zaslať e-mail priamo z webu do Vašej e-mailovej schránky.

„Trvá 20 rokov, kým si získate reputáciu a iba zopár minút kybernetického útoku, aby ste ju stratili.”

Stephane Nappo

Rovnako ako Váš počítač tak aj Váš web môže byť kedykoľvek napadnutý vírusom alebo spamom. Bezpečnosť webu je najviac podceňovaná časť takmer každého projektu. Prelomením hesla a hacknutím Vašej stránky unikajú do sveta cenné informácie nielen o Vás, ale aj o Vašich zákazníkoch. Podniknutím tých správnych krokov Vieme ochrániť Vás a Váš web.

„Existujú iba dva typy firiem: tie, ktoré boli hacknuté, a tie, ktoré ešte len budú.”

Robert Mueller

Šifrované pripojenie webu alebo SSL certifikát zabezpečuje bezpečnú dátovú komunikáciu medzi Vašou stránkou a návštevníkmi. Tento certifikát zvyšuje dôveryhodnosť webu a dokonca umožňuje stránke dostať sa na poprednejšie priečky vo vyhľadávaní Google. Rozpoznáte ho tak, že adresa stránky, ktorú ste navštívili začína https://. Prehliadače zabezpečené stránky označujú ikonkou zámku.

„Jeden jazyk Vás sprevádza celým životom. Dva jazyky otvoria každé dvere po ceste.”

Frank Smith

Jazykové mutácie webových stránok pomáhajú Vašim zákazníkom lepšie pochopiť obsah Vašej stránky, zlepšujú orientáciu zahraničných návštevníkov a dokážu Vám priniesť omnoho viac potencionálnych klientov, nakoľko odpadá jazyková bariéra. Tento doplnok je určite veľkým prínosom, ak chcete rozšíriť svoje podnikanie aj do iných krajín.

„Nič neovplyvňuje ľudí viac ako odporúčanie od dôveryhodného priateľa.”

Mark Zuckerberg

Zdieľanie obsahu na sociálnych sieťach je jednou z najlepších reklám, ktorú Vám vie spokojný zákazník priniesť. Sociálne site Vám pomôžu vybudovať lojálnosť u Vašich súčasných zákazníkov, a to tak, že o Vás ochotne a bezplatne povedia ostatným.

„Vo veľkej časti sveta ľudia nevedia francúzsky alebo anglicky, ale skvele si pamätajú značky.”

Karl Lagerfeld

Logo je najdôležitejšia časť značky. Je to nositeľ poslania Vašej spoločnosti a bude Vás sprevádzať počas celej existencie značky. Na základe požiadaviek vieme vypracovať logo, ktoré je možné modifikovať až do Vašej spokojnosti. K logu patrí aj design manuál, ktorý zasielame spolu s finálnou verziou loga.

„Firmy musia zabezpečiť, aby ich schopnosť poskytovať efektívny zákaznícky servis zodpovedala ich rastu. Ak propagujete svoju firmu novým zákazníkom, mali by ste im lepšie poskytovať služby, aby u Vás nakúpili.”

Arthur Levitt

Facebook umožňuje manuálne pridať Vaše produkty priamo na Facebookovú stránku Vašej spoločnosti. Avšak prečo to nerobiť automaticky? S týmto doplnkom ušetríte množstvo cenného času a vyhnete sa duplicitnej práci.

„Blog je vynikajúci nástroj pre zvyšovanie povedomia o značke, budovanie autorít, rozprávanie príbehov a pasívne obchodné správy.”

Corey Wainwright

Blogovanie o svojom podnikaní na webe sa stáva čoraz viac populárnejším. Blogovať sa dá skutočne o všetkom, tak prečo si nezaložiť blog tiež? Písanie Článkov vylepšuje pozíciu stránky vo vyhľadávaní Google. Navyše, každý zákazník ocení nové poznatky, ktoré sa môže od Vás dozvedieť.

„Až 79% zákazníkov, ktorí nie sú spokojní s výkonom webových stránok, tvrdia, že pravdepodobne z rovnakej stránky už znova nakúpia.”

Zuzana Padychova

Je to jednoduché - čím rýchlejšie sa Vaša stránka načíta, tým viac zákazníkov získate. Ľudia chcú získať odpovede na hľadané otázky čo najskôr, a práve preto opúšťajú pomalé weby. Nestrácajte potencionálnych zákazníkov, ktorí chcú u Vás nakúpiť...

Plánujete analyzovať návštevnosť Vášho webu? Upozornenie o využívaní súborov cookies je zákonne povinné upozornenie, ktoré má varovať návštevníka o využívaní jeho dátových súborov pre analýzu, úpravu webu a celkovo lepšie poskytovanie služieb.

Pravidelná záloha obsahu Vášho webu pomáha predchádzať nečakaným stratám obsahu alebo znefunčneniu stránky z dôvodu hackerského útoku. Pravidelné zálohy môžu byť napríklad týždenné alebo mesačné, záleží od množstva obsahu, ktorý na stránke pribúda.

Radi by ste si zakúpili doménu s iným názvom, avšak nechcete prísť o celý obsah Vášho pôvodného webu? Pre nás to nie je žiaden problém. Tento proces je jednoduchý a trvá pomerne krátko. O svoje dáta sa nemusíte obávať, migráciou celého webu sa zachovajú všetky súbory a stránky nepoškodené.

Slovenčina